Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
p () |
||
| Rivi 17: | Rivi 17: | ||
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
Versio 26. heinäkuuta 2009 kello 20.55
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | X | X | X |
| Emie | X | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilead | X | X | X | X | X | X | X |
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: Ma ja ti harkat, jotka saattavat venyä niinkin pitkälle kuin klo 20.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: