Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
() |
||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| Rivi 85: | Rivi 85: | ||
Emie: | Emie: | ||
| − | Gilead: | + | Gilead: Arkipäivinä saatan päästä paikalle vasta klo 20, pitäis selvitä ma. |
Timo: | Timo: | ||
Versio 12. heinäkuuta 2009 kello 20.15
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Emie | E | 0 | X | X | 0 | E | X |
| Gilead | X | X | X | X | 0 | E | E |
| Timo | |||||||
| Jarno | x | e | x | x | x | x | x |
| Marko | X | X | X | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt: Lauantaina pääsee Weiweikin paikalle
Emie:
Gilead: Arkipäivinä saatan päästä paikalle vasta klo 20, pitäis selvitä ma.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: