Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
() |
||
| Rivi 30: | Rivi 30: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> E |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| Rivi 85: | Rivi 85: | ||
Emie: | Emie: | ||
| − | Gilead: | + | Gilead: Välillä ke-su saatetaan jonain päivänä juhlia Emmin synttäreitä. Muuten sopii. Torstaina en pääse paikalle kuin vasta 20 jälkeen. Jos sunnuntaina pelataan, olisi kiva jos peli olisi aikaisin että päästäisiin ajoissa lopettamaankin. |
Timo: | Timo: | ||
Versio 7. heinäkuuta 2009 kello 19.08
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | X | X | X | X | X |
| Emie | |||||||
| Gilead | E | E | E | E | E | ||
| Timo | |||||||
| Jarno | 0 | x | x | 0 | x | x | |
| Marko | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X |
| JanneF | 0 | x | 0 | x | x | x | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: Välillä ke-su saatetaan jonain päivänä juhlia Emmin synttäreitä. Muuten sopii. Torstaina en pääse paikalle kuin vasta 20 jälkeen. Jos sunnuntaina pelataan, olisi kiva jos peli olisi aikaisin että päästäisiin ajoissa lopettamaankin.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: