Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 49: | Rivi 49: | ||
|<!--Ke--> 0 | |<!--Ke--> 0 | ||
|<!--To--> x | |<!--To--> x | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 88: | Rivi 88: | ||
Timo: La mm. teatterissa, mutta ilta 18+ voi sopia (tuskin). Suosisin pe:ta. | Timo: La mm. teatterissa, mutta ilta 18+ voi sopia (tuskin). Suosisin pe:ta. | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Möö, olinkin muistanu väärin mun menot. Tänä viikonloppuna käy, mutta ens viikonloppuna vähä huonosti. |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 14. toukokuuta 2009 kello 18.57
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | o | o | x | x | x | E | x |
| Jarno | 0 | x | x | x | x | ||
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo: La mm. teatterissa, mutta ilta 18+ voi sopia (tuskin). Suosisin pe:ta.
Jarno: Möö, olinkin muistanu väärin mun menot. Tänä viikonloppuna käy, mutta ens viikonloppuna vähä huonosti.
Marko:
JanneF: