Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 51: | Rivi 51: | ||
|<!--Pe--> 0 | |<!--Pe--> 0 | ||
|<!--La--> 0 | |<!--La--> 0 | ||
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> e |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
Versio 12. toukokuuta 2009 kello 18.51
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | o | o | x | x | x | E | x |
| Jarno | 0 | x | 0 | 0 | e | ||
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo: La mm. teatterissa, mutta ilta 18+ voi sopia (tuskin). Suosisin pe:ta.
Jarno:
Marko:
JanneF: