Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
|||
| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> o |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> o |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| Rivi 86: | Rivi 86: | ||
Gilead: | Gilead: | ||
| − | Timo: | + | Timo: La mm. teatterissa, mutta ilta voi sopia. Suosisin pe:ta. |
Jarno: Norjan reissu taas (jälleen kerran viimeinen toivottavasti). | Jarno: Norjan reissu taas (jälleen kerran viimeinen toivottavasti). | ||
Versio 11. toukokuuta 2009 kello 14.04
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | o | o | x | x | x | E | x |
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo: La mm. teatterissa, mutta ilta voi sopia. Suosisin pe:ta.
Jarno: Norjan reissu taas (jälleen kerran viimeinen toivottavasti).
Marko:
JanneF: