Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
|||
| Rivi 45: | Rivi 45: | ||
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 88: | Rivi 88: | ||
Timo: Go ahead, make my day. | Timo: Go ahead, make my day. | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Norjan reissu taas. |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 4. toukokuuta 2009 kello 12.25
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X |
| Jarno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo: Go ahead, make my day.
Jarno: Norjan reissu taas.
Marko:
JanneF: