Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 12: | Rivi 12: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| Rivi 40: | Rivi 40: | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
|<!--To--> | |<!--To--> | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
Versio 29. huhtikuuta 2009 kello 19.06
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | |||
| Emie | 0 | 0 | E | E | E | ||
| Gilead | 0 | 0 | E | E | E | ||
| Timo | X | X | X | ||||
| Jarno | x | o | x | x | x | ||
| Marko | O | E | E | X | X | X | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie: Sunnuntaina en voi pelata kovin myöhään.
Gilead: Minään päivänä en voi pelata kovin myöhään (klo 22 jälkeen).
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: