Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp (→Seuraava peli) |
|||
| Rivi 29: | Rivi 29: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
Versio 28. huhtikuuta 2009 kello 22.32
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | E | E | E | |
| Gilead | 0 | 0 | E | E | E | ||
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | O | E | E | X | X | X | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie: Sunnuntaina en voi pelata kovin myöhään.
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: