Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
|||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
! Emie | ! Emie | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
Versio 28. huhtikuuta 2009 kello 10.27
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | E | E | 0 | |
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | O | E | E | X | X | X | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: