Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 45: | Rivi 45: | ||
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> e |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> e |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 88: | Rivi 88: | ||
Timo: | Timo: | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Norjassa vähintään nuo arkipäivät. Ehkä jopa ens viikonkin (toivottavasti en sentään). |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 19. huhtikuuta 2009 kello 23.04
Seuraava peli
PELATAAN SU 19.4. KLO 17+ @ ERKKILÄ
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | X | X | X | X | X |
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | e | e |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Norjassa vähintään nuo arkipäivät. Ehkä jopa ens viikonkin (toivottavasti en sentään).
Marko:
JanneF: