Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 63: | Rivi 63: | ||
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 16. huhtikuuta 2009 kello 10.00
Seuraava peli
PELATAAN SU 19.4. KLO 17+ @ ERKKILÄ
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | X | X | X |
| Emie | X | 0 | E | X | |||
| Gilead | X | X | X* | 0 | X | X | |
| Timo | X | X | X | X | |||
| Jarno | e | e | e | x | x | x | |
| Marko | X | X | X | X | |||
| JanneF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: To paikalle vasta 19 jälkeen, KoExalted asettui perjantaille.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: