Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
= Seuraava peli = | = Seuraava peli = | ||
| − | + | === PELATAAN SU 19.4. KLO 17+ @ ERKKILÄ === | |
<br> | <br> | ||
| Rivi 39: | Rivi 39: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
Versio 15. huhtikuuta 2009 kello 21.54
Seuraava peli
PELATAAN SU 19.4. KLO 17+ @ ERKKILÄ
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | X | X | X |
| Emie | X | 0 | E | X | |||
| Gilead | X | X | X* | 0 | X | X | |
| Timo | X | X | X | X | |||
| Jarno | e | e | e | x | x | x | |
| Marko | X | X | X | X | |||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: To paikalle vasta 19 jälkeen, KoExalted asettui perjantaille.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: