Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 54: | Rivi 54: | ||
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
|<!--Pe--> | |<!--Pe--> | ||
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 5. huhtikuuta 2009 kello 13.28
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 30.3. - 5.4. : Jannelle muuten toinen peräkkäinen poissaolo
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | E | X | X | X | 0 | 0 | 0 |
| Emie | |||||||
| Gilead | X | X | X | E | X | X | X |
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | X | X | X | E | E | ||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: Torstai saattaa olla sopimatta ollenkaan, selvinnee tän viikon torstaina.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: