Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Kumottu muokkaus #14641, jonka teki Honkala (keskustelu)) |
|||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
= Seuraava peli = | = Seuraava peli = | ||
| − | === PELATAAN | + | === PELATAAN ?? === |
<br> | <br> | ||
| Rivi 9: | Rivi 9: | ||
|- | |- | ||
! PJt | ! PJt | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> x |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> e |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> e |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 57: | Rivi 57: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 29. maaliskuuta 2009 kello 11.35
Seuraava peli
PELATAAN ??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | e | e | x | x | x | x |
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x | x | x | 0 | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie: Pe sopii, mutta pitää olla kotona viimeistään kymmeneltä, EVE-"raid". ^^'
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: