Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 21: | Rivi 21: | ||
|<!--Pe--> | |<!--Pe--> | ||
|<!--La--> | |<!--La--> | ||
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
Versio 18. maaliskuuta 2009 kello 23.46
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
| Emie | X | ||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | X | ||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt: Viikolla pitää ehtiä siivota. Viikonloppuna lappaa vierasta.
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Sopii neljän jälkeen.
Marko:
JanneF: