Ero sivun ”Puskassa Vilisee” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 16: | Rivi 16: | ||
| 6 || Helinä || Catcher || 9 || 2 || 4 || 7 || Catch, Dodge || - || - || - || - || - || - || - || 90k || GA || SP | | 6 || Helinä || Catcher || 9 || 2 || 4 || 7 || Catch, Dodge || - || - || - || - || - || - || - || 90k || GA || SP | ||
|- | |- | ||
| − | | 7 || Kolina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || | + | | 7 || Kolina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || SKILL || - || 1 || 1 || - || 1 || - || 6 || 90k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 8 || Töminä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || | + | | 8 || Töminä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || SKILL || - || 1 || - || - || - || 1 || 6 || 90k || GA || SP |
|- | |- | ||
| 9 || Rapina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || ''Block'' || - || - || 2 || - || - || - || 6 || 90k || GA || SP | | 9 || Rapina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || ''Block'' || - || - || 2 || - || - || - || 6 || 90k || GA || SP | ||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
| 12 || Rääkynä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || 1 || - || - || - || 3 || 70k || GA || SP | | 12 || Rääkynä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || 1 || - || - || - || 3 || 70k || GA || SP | ||
|- | |- | ||
| − | | 13 || Napsahdus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || | + | | 13 || Napsahdus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || 1 || - || - || - || - || - || 1 || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 14 || Pamahdus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || | + | | 14 || Pamahdus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || 1 || - || - || 2 || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 15 || Korina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || | + | | 15 || Korina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || 1 || - || - || - || - || - || 1 || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| 16 || Hiljaisuus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | | 16 || Hiljaisuus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | ||
Versio 17. helmikuuta 2009 kello 09.24
Roster
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 2 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 3 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 4 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 5 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 6 | Helinä | Catcher | 9 | 2 | 4 | 7 | Catch, Dodge | - | - | - | - | - | - | - | 90k | GA | SP |
| 7 | Kolina | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | SKILL | - | 1 | 1 | - | 1 | - | 6 | 90k | GA | SP |
| 8 | Töminä | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | SKILL | - | 1 | - | - | - | 1 | 6 | 90k | GA | SP |
| 9 | Rapina | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | Block | - | - | 2 | - | - | - | 6 | 90k | GA | SP |
| 10 | Pauke | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | Block | - | 1 | - | - | - | 1 | 6 | 90k | GA | SP |
| 11 | Ryminä | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | 2 | - | - | - | - | 2 | 70k | GA | SP |
| 12 | Rääkynä | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | 1 | - | - | - | 3 | 70k | GA | SP |
| 13 | Napsahdus | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 70k | GA | SP |
| 14 | Pamahdus | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | 1 | - | - | 2 | 70k | GA | SP |
| 15 | Korina | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 70k | GA | SP |
| 16 | Hiljaisuus | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
Team Stuff
| qty | à | sum | |
|---|---|---|---|
| Rerolls | 4 | 50 | 200 |
| Fan Factor | 1 | 10 | 10 |
| Assistant Coach | 1 | 10 | 10 |
| Cheerleader | 0 | 10 | 0 |
| Apothecary | 1/1 | 50 | 50 |
| Treasury | 0k | ||
| Team Value | 1100 | ||
Entiset pelaajat
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|
Info
Sähköposti: juko.vahatiitto tutissa
Puh. 040-834 1160
Irc Juxu_