Ero sivun ”Peruna:Sakrin seikkailut” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 183: | Rivi 183: | ||
|<!--Party--> 18 | |<!--Party--> 18 | ||
|- | |- | ||
| − | ! Päivitetty | + | ! Päivitetty 31.1. jälkeen? |
|<!--Argo--> EI | |<!--Argo--> EI | ||
| − | |<!--Faler--> | + | |<!--Faler--> EI |
| − | |<!--Joaquim--> | + | |<!--Joaquim--> EI |
| − | |<!--Tannel--> | + | |<!--Tannel--> EI |
| − | |<!--Tsardis--> | + | |<!--Tsardis--> EI |
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> JOO |
|<!--Party--> - | |<!--Party--> - | ||
|} | |} | ||
Versio 1. helmikuuta 2009 kello 20.57
| Tynnyri | Faler | Joaquim | Tannel | Tsardis | Yuriel | Party Pool | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weapon 1 | Longsword | Bloodiron dagger +3 (13) | Thunderguard Full Blade +4 (18) | Farslayer Greatspear +3 (13) | +3 Subtle dagger (13) | ||
| Weapon 2 | Hand Crossbow +2 (6) | Sunblade Longsword +1 (4) | Adamantine falchion +2 | ||||
| Implement 1 | Sundisk of Pelor +3 | Staff of Ruin +3 (13) | Staff of Ruin +3 (13) | ||||
| Implement 2 | Orb of Inevitable Continuance +1 (3) | ||||||
| Armor | Agile Wyvernscale +3 | Snakeskin leather, Repulsive +4 (17) | Chaos weave Earthhide +3 (14) | Rat Form Drowmesh +3 (13) | Laughing Death Leather +2 (9) | Magic Hide +3 (11) | |
| Arms | Storm Shield | Iron Armbands of Power (6) | Couters of Second Chances (15) | Bracers of Tactical Blows (16) | |||
| Feet | Boots of Quickness | Boots of Dancing (11) | Steadfast Boots (8) | Boots of Adept Charging (2) | |||
| Hands | Gloves of Piercing | Strikeback Gloves (10) | Gloves of Piercing (3) | Luckbender gloves (6) | Parry Gauntlets (5) | ||
| Head | Circlet of Indomitability (8) | Helm of Battle (9) | Stag Helm (5) | Stag Helm (5) | Helm of Opportunity (4) | ||
| Neck | Cloak of Survival +3 | Amulet of Protection +4 (16) | Cloak of Displacement +3 (15) | Necklace of Fireballs +3 (15) | Medallion of Death Deferred +3 (14) | Chamber Cloak +4 (18?) | Amulet of Physical Resolve +3 (12) |
| Ring | Ring of Evasion (17) | ||||||
| Ring | War Ring (16) | ||||||
| Waist | Belt of Vim (8) | Belt of Vigor (2) | Viper Belt (4) | Belt of Vigor (2) | Healer's Sash (11) | Barbed Baldric (5) | |
| Other | Veterans hide +1 | Unfettered Thieves' Tools (11) | Reading Spectacles (2) | Amulet of Physical Resolve +2 (7) | Battle Standard of Might (4) | Rope of Climbing (10) | |
| Other | Basket of Everlasting Provisions (4) | Bag of Holding (5) | Bag of Holding (5) | Shield of Defiance (8) | |||
| Other | Zagig's Key (30) | Pouches of shared acquisition | |||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Level Sum | 68 | 151 | 65 | 82 | 80 | 87? | 18 |
| Päivitetty 31.1. jälkeen? | EI | EI | EI | EI | EI | JOO | - |