Ero sivun ”Peruna:Sakrin seikkailut” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: {| border="1" |+ '''<big> Greyhawk -hahmojen maagiset esineet</big>''' ! !! Argo !! Faelar !! Tannel !! Tsardis !! Yuriel |- ! Weapon 1 |<!--Aelar--> |<!--Anton--> |<!--Codym--> |<!--...) |
|||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
|+ '''<big> Greyhawk -hahmojen maagiset esineet</big>''' | |+ '''<big> Greyhawk -hahmojen maagiset esineet</big>''' | ||
| − | ! !! Argo !! Faelar !! Tannel !! Tsardis !! Yuriel | + | ! !! Argo !! Faelar !! Joaquim !! Tannel !! Tsardis !! Yuriel |
|- | |- | ||
! Weapon 1 | ! Weapon 1 | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Weapon 2 | ! Weapon 2 | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Implement 1 | ! Implement 1 | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Implement 2 | ! Implement 2 | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Armor | ! Armor | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Arms | ! Arms | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Feet | ! Feet | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Hands | ! Hands | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Head | ! Head | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Neck | ! Neck | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Waist | ! Waist | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Other | ! Other | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Other | ! Other | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Other | ! Other | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Other | ! Other | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Other | ! Other | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|- | |- | ||
! Other | ! Other | ||
| − | |<!-- | + | |<!--Argo--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Faelar--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Joaquim--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tannel--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Tsardis--> |
| − | |<!-- | + | |<!--Yuriel--> |
|} | |} | ||
Versio 2. tammikuuta 2009 kello 21.01
| Argo | Faelar | Joaquim | Tannel | Tsardis | Yuriel | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Weapon 1 | ||||||
| Weapon 2 | ||||||
| Implement 1 | ||||||
| Implement 2 | ||||||
| Armor | ||||||
| Arms | ||||||
| Feet | ||||||
| Hands | ||||||
| Head | ||||||
| Neck | ||||||
| Waist | ||||||
| Other | ||||||
| Other | ||||||
| Other | ||||||
| Other | ||||||
| Other | ||||||
| Other |