Ero sivun ”Go/Luokitukset” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 24: | Rivi 24: | ||
|Viktor | |Viktor | ||
|14 kyu | |14 kyu | ||
| − | |2007 | + | |3.12.2007 |
|- | |- | ||
|Juho | |Juho | ||
Versio 3. marraskuuta 2008 kello 13.52
Kerholaisten luokituksia.
| Nimi | Luokitus | Luokituspäivämäärä |
|---|---|---|
| JanneF | 14 kyu | 15.10.2008 |
| Japsu | 11 kyu | |
| Oami | 13 kyu | 30.10.2008 |
| Panu | 14 kyu | muinaisuudessa |
| Viktor | 14 kyu | 3.12.2007 |
| Juho | 2 kyu | Ken tietää, muttei kerro vaikka Barbie on panttivankina |
| Riku | 4 kyu | Joskus vuosituhannen vaihteessa tuli pelattua hassua kivipeliä |