Ero sivun ”Terveydeksi” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: {| border="1" |- !Name !Position !MA !ST !AG !AV !Skills !INJ !Comp !TD !INT !CAS !MVP !SPP !Value !Normal !Double |- | ||Beast of Nurgle||4||5||1||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbi...) |
|||
| Rivi 21: | Rivi 21: | ||
| ||Beast of Nurgle||4||5||1||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance, Loner, Mighty Blow, Really Stupid, Tentacles|| || || || || || || ||140k||S||GAPM | | ||Beast of Nurgle||4||5||1||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance, Loner, Mighty Blow, Really Stupid, Tentacles|| || || || || || || ||140k||S||GAPM | ||
|- | |- | ||
| − | |Shëndet||Nurgle Warrior||4||4||2||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance|| || || || || || | + | |Shëndet||Nurgle Warrior||4||4||2||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance|| || || || || || 1 || 5 ||110k||GSM||AP |
|- | |- | ||
|Gesondheid||Nurgle Warrior||4||4||2||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance|| || || || || || || ||110k||GSM||AP | |Gesondheid||Nurgle Warrior||4||4||2||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance|| || || || || || || ||110k||GSM||AP | ||
| Rivi 29: | Rivi 29: | ||
|Jeebo||Nurgle Warrior||4||4||2||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance|| || || || || || || ||110k||GSM||AP | |Jeebo||Nurgle Warrior||4||4||2||9||Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance|| || || || || || || ||110k||GSM||AP | ||
|- | |- | ||
| − | |Nazdravlje||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || | + | |Nazdravlje||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns, tuplat|| || || || || || 2 || 10 ||80k||GSM||AP |
|- | |- | ||
|Dukha vehil||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || || ||80k||GSM||AP | |Dukha vehil||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || || ||80k||GSM||AP | ||
|- | |- | ||
| − | |Prosit||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || | + | |Prosit||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || 1 || 5 ||80k||GSM||AP |
|- | |- | ||
|morgen mooi weer||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || || ||80k||GSM||AP | |morgen mooi weer||Pestigor||6||3||3||8||Nurgle's Rot, Regen, Horns|| || || || || || || ||80k||GSM||AP | ||
| Rivi 39: | Rivi 39: | ||
|Hvala||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || || ||40k||GM||ASP | |Hvala||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || || ||40k||GM||ASP | ||
|- | |- | ||
| − | |dziakuj||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || | + | |dziakuj||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || 1 || 5 ||40k||GM||ASP |
|- | |- | ||
| − | |Blagodarya||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || | + | |Blagodarya||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || 1 || 5 ||40k||GM||ASP |
|- | |- | ||
| ||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || || ||40k||GM||ASP | | ||Rotter||5||3||3||8||Nurgle's Rot, Decay|| || || || || || || ||40k||GM||ASP | ||
| Rivi 73: | Rivi 73: | ||
|Fan Factor||-||-k | |Fan Factor||-||-k | ||
|- | |- | ||
| − | |Treasury||-|| | + | |Treasury||-||170k |
|- | |- | ||
|Team Value||1020k||k | |Team Value||1020k||k | ||
| − | |- | + | |-2 |
|Kiertopalkinto||-||- | |Kiertopalkinto||-||- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 92: | Rivi 92: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| − | + | 2 | |
[[Bloodbowl|Takaisin Bloodbowl-sivulle]] | [[Bloodbowl|Takaisin Bloodbowl-sivulle]] | ||
[[Luokka:Bloodbowl]] | [[Luokka:Bloodbowl]] | ||
Nykyinen versio 18. kesäkuuta 2014 kello 10.30
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beast of Nurgle | 4 | 5 | 1 | 9 | Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance, Loner, Mighty Blow, Really Stupid, Tentacles | 140k | S | GAPM | ||||||||
| Shëndet | Nurgle Warrior | 4 | 4 | 2 | 9 | Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance | 1 | 5 | 110k | GSM | AP | |||||
| Gesondheid | Nurgle Warrior | 4 | 4 | 2 | 9 | Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance | 110k | GSM | AP | |||||||
| Sağlam ol | Nurgle Warrior | 4 | 4 | 2 | 9 | Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance | 110k | GSM | AP | |||||||
| Jeebo | Nurgle Warrior | 4 | 4 | 2 | 9 | Nurgle's Rot, Regen, Disturbing Presence, Foul Appearance | 110k | GSM | AP | |||||||
| Nazdravlje | Pestigor | 6 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Regen, Horns, tuplat | 2 | 10 | 80k | GSM | AP | |||||
| Dukha vehil | Pestigor | 6 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Regen, Horns | 80k | GSM | AP | |||||||
| Prosit | Pestigor | 6 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Regen, Horns | 1 | 5 | 80k | GSM | AP | |||||
| morgen mooi weer | Pestigor | 6 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Regen, Horns | 80k | GSM | AP | |||||||
| Hvala | Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 40k | GM | ASP | |||||||
| dziakuj | Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 1 | 5 | 40k | GM | ASP | |||||
| Blagodarya | Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 1 | 5 | 40k | GM | ASP | |||||
| Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 40k | GM | ASP | ||||||||
| Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 40k | GM | ASP | ||||||||
| Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 40k | GM | ASP | ||||||||
| Rotter | 5 | 3 | 3 | 8 | Nurgle's Rot, Decay | 40k | GM | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Atsih | 0 |
| Reroll | 2 | 140k |
| Assistant Coach | - | - |
| Chearleaders | - | - |
| Fan Factor | - | -k |
| Treasury | - | 170k |
| Team Value | 1020k | k |
| Kiertopalkinto | - | - |
Yhteydenotot: puh. 040-9126993 tai irkissä Victor0
Tiimistä poistuneet
| Nimi | Positio | Syy |
|---|---|---|