Ero sivun ”Keskustelu:Jumaltenrannan nousu ja uho” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| (Yhtä välissä olevaa versiota toisen käyttäjän tekemänä ei näytetä) | |||
| Rivi 14: | Rivi 14: | ||
|<!--Gilead--> 2 | |<!--Gilead--> 2 | ||
|<!--Helle--> 2 | |<!--Helle--> 2 | ||
| − | |<!--Jape--> | + | |<!--Jape--> 2 |
| − | |<!--Kaapija--> | + | |<!--Kaapija--> 1 |
|<!--Trehek--> 1 | |<!--Trehek--> 1 | ||
|- | |- | ||
| Rivi 21: | Rivi 21: | ||
|<!--Gilead--> 2 | |<!--Gilead--> 2 | ||
|<!--Helle--> 3 | |<!--Helle--> 3 | ||
| − | |<!--Jape--> | + | |<!--Jape--> 2 |
| − | |<!--Kaapija--> | + | |<!--Kaapija--> 2 |
|<!--Trehek--> 3 | |<!--Trehek--> 3 | ||
|- | |- | ||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|<!--Gilead--> 2 | |<!--Gilead--> 2 | ||
|<!--Helle--> 3 | |<!--Helle--> 3 | ||
| − | |<!--Jape--> | + | |<!--Jape--> 2 |
| − | |<!--Kaapija--> | + | |<!--Kaapija--> 2 |
|<!--Trehek--> 3 | |<!--Trehek--> 3 | ||
|} | |} | ||
Nykyinen versio 30. lokakuuta 2010 kello 10.27
Vaihtoehdot:
1: Ei kiinnosta yhtään, en osallistuisi
2: Kiinnostaa jonkin verran, voisin osallistua
3: Kiinnostaa paljon, osallistuisin mielelläni
| Gilead | Helle | Jape | Kaapija | Trehek | |
|---|---|---|---|---|---|
| Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Kokonaan uusi D&D-kampanja | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |