Ero sivun ”Roisto Kauppiaat:Viikko 51 pelikerta” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| (6 välissä olevaa versiota 6 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
|<!--To--> | |<!--To--> | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Tiina | ! Tiina | ||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
|<!--To--> | |<!--To--> | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! K0uhija | ! K0uhija | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Rimppi | ! Rimppi | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! KJ | ! KJ | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> E |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|} | |} | ||
| Rivi 64: | Rivi 64: | ||
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)<br> | "0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)<br> | ||
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii) | "E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii) | ||
| + | |||
| + | Huomioitavaa PJ vetää lauantai iltana lärvit eli peli alkaisi puolilta päivin ( eli 12-14 välillä ) | ||
Nykyinen versio 15. joulukuuta 2009 kello 00.18
Pelipäivän sopimistaulukko
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kyanor | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Sandi | X | X | E | ||||
| Tiina | X | X | E | ||||
| K0uhija | X | X | X | 0 | 0 | X | X |
| Rimppi | 0 | 0 | 0 | 0 | E | X | X |
| KJ | 0 | 0 | E | X | 0 | X | E |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Huomioitavaa PJ vetää lauantai iltana lärvit eli peli alkaisi puolilta päivin ( eli 12-14 välillä )