Ero sivun ”Bohemian Bowlers” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 277: | Rivi 277: | ||
===Team Info=== | ===Team Info=== | ||
{|Border="1" | {|Border="1" | ||
| − | |Players | + | |Value of Players |
| | | | ||
|670K | |670K | ||
| Rivi 297: | Rivi 297: | ||
|40K | |40K | ||
|- | |- | ||
| − | |Assistant | + | |Assistant Coaches |
|1 | |1 | ||
|10K | |10K | ||
Versio 3. heinäkuuta 2008 kello 18.17
Sisällysluettelo
Bohemian Bowlers
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Byron | Vampire | 6 | 4 | 4 | 8 | Bloodlust, Hypnotic Gaze, Reg., Block | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 | 130k | |
| Fridrich | Vampire | 6 | 4 | 4 | 8 | Bloodlust, Hypnotic Gaze, Reg., Dodge | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 130k | |
| Jaromir | Vampire | 6 | 4 | 4 | 8 | Bloodlust, Hypnotic Gaze, Reg., Block | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 130k | |
| Jartsa | Journeyman | 6 | 3 | 3 | 7 | Loner | (40k) | |||||||
| Kake | Journeyman | 6 | 3 | 3 | 7 | Loner | (40k) | |||||||
| Jakub | Thrall | 6 | 3 | 3 | 7 | miss | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 40k | |
| Jiri | Thrall | 6 | 3 | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 40k | ||
| Kazimir | Thrall | 6 | 3 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 40k | ||
| Milos | Thrall | 6 | 3 | 3 | 6 | AV | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 40k | |
| Thomas | Thrall | 6 | 3 | 3 | 7 | Wrestle | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 60k | |
| Vaclav | Thrall | 6 | 3 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40k | ||
| Zdenek | Thrall | 5 | 3 | 3 | 7 | MA | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 40k |
Team Info
| Value of Players | 670K | |
| Rerolls | 5 (5x70K) | 350K |
| Fan Factor | 2 | 20K |
| Apotechary | Yes | 50K |
| Treasury | Yes | 40K |
| Assistant Coaches | 1 | 10K |
| Total Value | 1170K | |
| Effective Value | 1090K |
Coach Info
juho.linna@tut.fi 040 5842950
Game History
1. Pitkäkorvat 1-1 (3-2): Alkukankeutta. Thrallit eivät osaa vielä painia ja satunnainen kaatuilu sotki kuviot täysin. Kesken pelin Jaromir söi Zdenekin pohkeen. Tämä oli valmentajan mielestä peli-ilmapiirillisesti nerokas veto. Haltiat hakkasivat joukolla käden irti Byronilta, joka joutui hetkeksi vaihtopenkille syömään faneja. Perkele, ei niitä puissa kasva. Tämä muistetaan.
2. Cursed Creations of the Void 0-1 (0-4): Pohjalta on hyvä ponnistaa.