Ero sivun ”LohhariExalted:Paju Lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 152: | Rivi 152: | ||
| Ashira: Turhautuneisuus & Ylenkatse || Minor | | Ashira: Turhautuneisuus & Ylenkatse || Minor | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| − | | Perhe (aviomies & lapset): Huolehtiminen || Minor | + | | Perhe (aviomies & uuut lapset): Huolehtiminen || Minor |
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Versio 12. kesäkuuta 2023 kello 22.37
| Nimi: Paju Vakava | Motivaatio: |
| Aspekti: Puu | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Combat
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |