Ero sivun ”LohhariExalted:Paju Lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 142: | Rivi 142: | ||
! style="width:85%; text-align:left" | Intimacy || style="width:15%" | <small>Intensity</small> <!-- Defining, Major, or Minor --> | ! style="width:85%; text-align:left" | Intimacy || style="width:15%" | <small>Intensity</small> <!-- Defining, Major, or Minor --> | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| − | | "" || Defining | + | | "Valaistuneiden lohikäärmeiden perillisenä minulle kuuluu hyvä elämä." || Defining |
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| − | | | + | | Peleps: Uskollisuus || Major |
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| − | | "" || Minor | + | | "Seuraan Virheettömän Veljeskunnan oppeja." || Minor |
| + | |- style="vertical-align: top" | ||
| + | | "Parannan muiden vammoja & sairauksia, joten olen hyvä ihminen." || Minor | ||
| + | |- style="vertical-align: top" | ||
| + | | Ashira: Turhautuneisuus & Ylenkatse || Minor | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| − | | | + | | Perhe (aviomies & lapset): Huolehtiminen || Minor |
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Versio 12. kesäkuuta 2023 kello 22.36
| Nimi: Paju Vakava | Motivaatio: |
| Aspekti: Puu | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Combat
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |