Ero sivun ”ToVN:Gesichtscheck” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 11: | Rivi 11: | ||
|colspan=5 align="center" | '''Ryhmä I ''Lebensraum''''' xp: 0 | |colspan=5 align="center" | '''Ryhmä I ''Lebensraum''''' xp: 0 | ||
|- | |- | ||
| − | |Eckhart Tiedemann || Kersantti || Inspiring Leader || || | + | |Eckhart Tiedemann || Kersantti || Inspiring Leader || Full Recovery 2d || |
|- | |- | ||
| − | |Anatol Mozart || Korpraali || Hard to Kill || || | + | |Anatol Mozart || Korpraali || Hard to Kill || Full Recovery 4d || |
|- | |- | ||
| − | |Urs Heidrich || Konepistoolimies || Hard to Kill || || | + | |Urs Heidrich || Konepistoolimies || Hard to Kill || Full Recovery 1d || |
|- | |- | ||
| − | | || Konepistoolimies || || || | + | | || Konepistoolimies || || Full Recovery 6d || |
|- | |- | ||
| || Konepistoolimies || || död || | | || Konepistoolimies || || död || | ||
Versio 19. kesäkuuta 2017 kello 19.59
Kevyt jalkaväkijoukkue kuorma-autoilla
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Ryhmä I Lebensraum xp: 0 | ||||
| Eckhart Tiedemann | Kersantti | Inspiring Leader | Full Recovery 2d | |
| Anatol Mozart | Korpraali | Hard to Kill | Full Recovery 4d | |
| Urs Heidrich | Konepistoolimies | Hard to Kill | Full Recovery 1d | |
| Konepistoolimies | Full Recovery 6d | |||
| Konepistoolimies | död | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Kuski | ||||
| Ryhmä II Ammermannen xp: 0 | ||||
| Lennart Hauswald | Kersantti | Inspiring Leader | ||
| Heribert Müntefering | Korpraali | Hard to Kill | ||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Död | |||
| Kuski | ||||
| Ryhmä III Hansuwaffen xp: 0 | ||||
| Kersantti | Dead | |||
| Korpraali | Dead | |||
| Konepistoolimies | Smashed mouth 4wk | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Lost a leg | |||
| Kuski | ||||
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Arne Hanneman | Kersantti | Hard to Kill | Lost a leg | Haavoittui Kreikassa Britti perääntymistä estäessä. |
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | Kuoli tiedustellessaan neukku tankkeja. |
| Adolar Schober | Kuski | Hard to Kill | Spinal damage war is over | Vammautui Lubaczowin taistelussa. |