Ero sivun ”ToVN:Gesichtscheck” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 32: | Rivi 32: | ||
| || Korpraali || || Badly hurt 2d || | | || Korpraali || || Badly hurt 2d || | ||
|- | |- | ||
| − | |Heribert Müntefering || Konepistoolimies || Hard to Kill || Smashed Nose || | + | |Heribert Müntefering || Konepistoolimies || Hard to Kill || Smashed Nose 4d || |
|- | |- | ||
| || Konepistoolimies || || Head wound 1d|| | | || Konepistoolimies || || Head wound 1d|| | ||
Versio 3. toukokuuta 2017 kello 21.33
Kevyt jalkaväkijoukkue kuorma-autoilla
xp: 1
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Ryhmä I Lebensraum xp: 1 | ||||
| Kersantti | badly hurt 3d | |||
| Korpraali | Smashed nose 5d | |||
| Konepistoolimies | Heroic recovery | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Smashed nose 2d | |||
| Konepistoolimies | Badly hurt 5d | |||
| Adolar Schober | Kuski | Hard to Kill | Spinal damage war is over | |
| Ryhmä II Ammermannen xp: 1 | ||||
| Kersantti | Dead | |||
| Korpraali | Badly hurt 2d | |||
| Heribert Müntefering | Konepistoolimies | Hard to Kill | Smashed Nose 4d | |
| Konepistoolimies | Head wound 1d | |||
| Konepistoolimies | Leg Wound: Career over | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Kuski | Dead | |||
| Ryhmä III Hansuwaffen xp: 0 | ||||
| Kersantti | One eye 5d | |||
| Korpraali | Dead | |||
| Konepistoolimies | One eye 4d | |||
| Konepistoolimies | Badly hurt 4d | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | |
| Kuski | Smashed Mouth 1d | |||
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Arne Hanneman | Kersantti | Hard to Kill | Lost a leg | Haavoittui Kreikassa Britti perääntymistä estäessä. |
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | Kuoli tiedustellessaan neukku tankkeja. |