Ero sivun ”ToVN:Gesichtscheck” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 32: | Rivi 32: | ||
| || Korpraali || || Badly hurt 2d || | | || Korpraali || || Badly hurt 2d || | ||
|- | |- | ||
| − | | || Konepistoolimies || Hard to Kill || || | + | |Heribert Müntefering || Konepistoolimies || Hard to Kill || || |
|- | |- | ||
| || Konepistoolimies || || || | | || Konepistoolimies || || || | ||
Versio 3. toukokuuta 2017 kello 21.02
Kevyt jalkaväkijoukkue kuorma-autoilla
xp: 1
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Ryhmä I Lebensraum xp: 1 | ||||
| Kersantti | ||||
| Korpraali | ||||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | ||||
| Adolar Schober | Kuski | Hard to Kill | ||
| Ryhmä II Ammermannen xp: 1 | ||||
| Kersantti | Dead | |||
| Korpraali | Badly hurt 2d | |||
| Heribert Müntefering | Konepistoolimies | Hard to Kill | ||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | Leg Wound: Career over | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Kuski | ||||
| Ryhmä III Hansuwaffen xp: 0 | ||||
| Kersantti | One eye 5d | |||
| Korpraali | ||||
| Konepistoolimies | One eye 4d | |||
| Konepistoolimies | Badly hurt 4d | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | |
| Kuski | ||||
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Arne Hanneman | Kersantti | Hard to Kill | Lost a leg | Haavoittui Kreikassa Britti perääntymistä estäessä. |
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | Kuoli tiedustellessaan neukku tankkeja. |