Ero sivun ”Travelleri” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 8: | Rivi 8: | ||
|+Characteristics | |+Characteristics | ||
|- | |- | ||
| − | ! Characteristic !! Kairre (KoneV) !! | + | ! Characteristic !! Kairre (KoneV) !! (Tero) !! Y !! Z |
|- | |- | ||
| − | | Strength || 6 || | + | | Strength || 6 || 9 || || |
|- | |- | ||
| − | | Dexterity || 6 || | + | | Dexterity || 6 || 9 || || |
|- | |- | ||
| − | | Endurance || 8 || | + | | Endurance || 8 || 10 || || |
|- | |- | ||
| − | | Intellect || 9 || | + | | Intellect || 9 || 9 || || |
|- | |- | ||
| − | | Education || 10 || | + | | Education || 10 || 10 || || |
|- | |- | ||
| − | | Social || 7 || | + | | Social || 7 || 6 || || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 6. toukokuuta 2016 kello 14.41
Maailma
Alus
Hahmot
| Characteristic | Kairre (KoneV) | (Tero) | Y | Z |
|---|---|---|---|---|
| Strength | 6 | 9 | ||
| Dexterity | 6 | 9 | ||
| Endurance | 8 | 10 | ||
| Intellect | 9 | 9 | ||
| Education | 10 | 10 | ||
| Social | 7 | 6 |
| Skill name | Kairre (KoneV) | X | Y | Z |
|---|---|---|---|---|
| Admin | ||||
| Advocate | 1 | |||
| Animals () | 0 | |||
| Athletics () | ||||
| Art (writing) | 1 | |||
| Art () | ||||
| Astrogation | ||||
| Battle Dress | ||||
| Broker | ||||
| Carouse | ||||
| Comms | 0 | |||
| Computers | 2 | |||
| Deception | ||||
| Diplomat | 0 | |||
| Drive () | ||||
| Engineer () | ||||
| Explosives | ||||
| Flyer () | 0 | |||
| Gambler | ||||
| Gunner () | ||||
| Gun Combat (energy pistol) | 1 | |||
| Gun Combat () | 0 | |||
| Heavy Weapons () | ||||
| Investigate | 0 | |||
| Jack of all Trades | ||||
| Language () | 0 | |||
| Leadership | ||||
| Life Sciences (biology) | 1 | |||
| Life Sciences () | 0 | |||
| Mechanic | ||||
| Medic | 1 | |||
| Melee () | ||||
| Navigation | ||||
| Persuade | ||||
| Pilot () | 0 | |||
| Physical Sciences () | 0 | |||
| Recon | ||||
| Remote Operations | ||||
| Seafarer () | ||||
| Sensors | ||||
| Social Sciences (linguistics) | 1 | |||
| Social Sciences () | 0 | |||
| Space Sciences (planetology) | 1 | |||
| Space Sciences () | 0 | |||
| Stealth | ||||
| Steward | ||||
| Streetwise | ||||
| Survival | 1 | |||
| Tactics () | ||||
| Trade () | ||||
| Vacc Suit | 0 | |||
| Zero-G |