Ero sivun ”KoExalted:Aurora Lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: {| style="width:100%" |- | style="width:25%" | Nimi: Aurora | style="width:75%" | Hahmokonsepti: Sinisilmäinen maailmanparantaja |- | Kasti: Keskipäivä | Anima: |} <!-- Used ...) |
|||
| Rivi 85: | Rivi 85: | ||
! style="width:75%; text-align:left" | Merit || style="width:20%" | Dots || style="width:5%" |<small>Type</small> | ! style="width:75%; text-align:left" | Merit || style="width:20%" | Dots || style="width:5%" |<small>Type</small> | ||
|- | |- | ||
| − | | Artifact || {{ | + | | Artifact ? Grand Goremaul "?" || {{WWDots3}} || P <!-- 2-5 dots, p. 159 --> |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Artifact ? Chain shirt || {{WWDots3}} || P <!-- 1,3,5 dots, p. 160 --> |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Ally "?" || {{WWDots4}} || P <!-- 1 dot per language, p. 162 --> |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Cult || {{WWDots1}} || P <!-- Must have Brawl 1, p. 163 --> |
|- | |- | ||
| − | | Resources || {{ | + | | Resources || {{WWDots1}} || P <!-- 1-5 dots, p. 164 --> |
| + | |- | ||
| + | | Followers Auringon Lapset || {{WWDots2}} || P <!-- 1-5 dots, p. 164 --> | ||
|- | |- | ||
! style="text-align:left" colspan=2 | Other abilities | ! style="text-align:left" colspan=2 | Other abilities | ||
Versio 27. tammikuuta 2016 kello 23.16
| Nimi: Aurora | Hahmokonsepti: Sinisilmäinen maailmanparantaja |
| Kasti: Keskipäivä | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Combat
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |