Ero sivun ”Anonyymit demonologistit” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 13: | Rivi 13: | ||
Teron hahmo: | Teron hahmo: | ||
| − | Tonin hahmo: | + | Tonin hahmo: The Order of 500 Laws has sealed a corrupted part of my soul into their vaults. |
{| border="1" | {| border="1" | ||
| Rivi 59: | Rivi 59: | ||
|<!--KukaKumma--> | |<!--KukaKumma--> | ||
|<!--Tero--> | |<!--Tero--> | ||
| − | |<!--Toni--> | + | |<!--Toni--> 1N |
|- | |- | ||
! Ghaunadaur | ! Ghaunadaur | ||
| Rivi 143: | Rivi 143: | ||
|<!--KukaKumma--> | |<!--KukaKumma--> | ||
|<!--Tero--> | |<!--Tero--> | ||
| − | |<!--Toni--> | + | |<!--Toni--> 2C |
|} | |} | ||
Versio 13. helmikuuta 2014 kello 23.07
Sakrin vetämä 13th Age -kamppis.
Hahmot
One unique things
Japen hahmo:
Jukon hahmo:
Kukkiksen hahmo:
Teron hahmo:
Tonin hahmo: The Order of 500 Laws has sealed a corrupted part of my soul into their vaults.
| Jape | Juko | KukaKumma | Tero | Toni | |
|---|---|---|---|---|---|
| Amaunator | |||||
| Asmodeus | |||||
| Bane | |||||
| Chauntea | |||||
| Corellon | |||||
| Cyric | 1N | ||||
| Ghaunadaur | |||||
| Gruumsh | |||||
| Kelemvor | |||||
| Lolth | |||||
| Moradin | |||||
| Oghma | |||||
| Selune | |||||
| Shar | |||||
| Silvanus | |||||
| Sune | |||||
| Tempus | |||||
| Torm | 2C |