Ero sivun ”Theramore Ravens” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 292: | Rivi 292: | ||
|HG | |HG | ||
|6xp | |6xp | ||
| − | |Hyvä tuuri | + | ||Hyvä tuuri |
|- | |- | ||
|Assistant | |Assistant | ||
Versio 30. tammikuuta 2013 kello 13.26
| Nro | Name | Position | MA | STR | AG | AV | Skills | INJ | PASS | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alfa | Assassin | 6 | 3 | 4 | 7 | Shadowing, Stab | 1 | 1 | 3 | 90k | ||||
| 2 | Assassin | 6 | 3 | 4 | 7 | Shadowing, Stab | |||||||||
| 3 | Echo | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block, Dodge | 1 | 1 | 8 | 120k | ||||
| 4 | Nile | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block | 100k | |||||||
| 5 | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block | |||||||||
| 6 | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block | |||||||||
| 7 | Bravo | Runner | 7 | 3 | 4 | 7 | Dump-off, Leader, Strong arm | 3 | 3 | 1 | 17 | 130k | |||
| 8 | Charlie | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Block | 1 | 2 | 12 | 90k | ||||
| 9 | Delta | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Block | 1 | 2 | 11 | 90k | ||||
| 10 | Foxtrot | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Block | 1 | 1 | 1 | 9 | 90k | |||
| 11 | Gamma | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Kick | 1 | 1 | 8 | 70k | ||||
| 12 | Hotel | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Dirty player | -Av, Miss | 2 | 1 | 7 | 90k | |||
| 13 | July | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Dirty player | 1 | 2 | 7 | 90k | ||||
| 14 | Kilo | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Block | 1 | 1 | 1 | 7 | 90k | |||
| 15 | Lima | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | 2 | 1 | 4 | 70k | |||||
| 16 | Mike | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | Nig | 70k | |||||||
| HG | 6xp | Hyvä tuuri | |||||||||||||
| Assistant | A. Saksala | Read the blitz | 10k |
| Rerolls | 3 | 150k |
| Fan Factor | 1 | 10k |
| Apo | yes | 50k |
| Cheerleader | 0 | 0k |
| Treasury | 60k | |
| Total Value | 1390k |