Ero sivun ”Sinne, tänne, tonne ja takaisin” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 158: | Rivi 158: | ||
|1 | |1 | ||
|1 | |1 | ||
| − | |7 | + | |7 +2mvp |
|90 | |90 | ||
|- | |- | ||
| Rivi 220: | Rivi 220: | ||
|- | |- | ||
|Fan Factor | |Fan Factor | ||
| − | |4 | + | |4+1 |
|40 | |40 | ||
|- | |- | ||
|Treasury | |Treasury | ||
| | | | ||
| − | |190 | + | |190+40 |
|- | |- | ||
|Assistant Coach | |Assistant Coach | ||
Versio 27. kesäkuuta 2012 kello 18.34
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fili | Longbeard | 4 | 3 | 2 | 9 | Block, Tackle, Thick Skull, Guard | 6 | 90 | ||||||
| Kili | Longbeard | 4 | 3 | 2 | 9 | Block, Tackle, Thick Skull, Guard | 1 | 11 | 90 | |||||
| Bifur | Longbeard | 4 | 3 | 2 | 9 | Block, Tackle, Thick Skull, Guard | 1 | 8 | 90 | |||||
| Bofur | Longbeard | 4 | 3 | 2 | 9 | Block, Tackle, Thick Skull, Guard | 1 | 8 | 90 | |||||
| Bombur | Longbeard | 4 | 3 | 2 | 9 | Block, Tackle, Thick Skull, Guard | 1 | 8 | 90 | |||||
| Oin | Longbeard | 4 | 3 | 2 | 9 | Block, Tackle, Thick Skull, Guard | 6 | 90 | ||||||
| Thorin | Blitzer | 5 | 3 | 3 | 9 | Block, Thick Skull, Diving Tackle | 1 | 1 | 7 | 110 | ||||
| Balin | Blitzer | 5 | 3 | 4 | 9 | Block, Thick Skull, +Ag | 2 | 6 | 120 | |||||
| Gandalf | Troll Slayer | 5 | 3 | 2 | 8 | Block, Frenzy, Dauntless, Thick Skull, Skill | 1 | 1 | 7 +2mvp | 90 | ||||
| Bard | Dragon Slayer | 5 | 3 | 2 | 8 | Block, Frenzy, Dauntless, Thick Skull | 90 | |||||||
| Bilbo | Ring bearer | 6 | 3 | 4 | 8 | Sure hands, Thick Skull, +Ag | 2 | 1 | 7 | 120 | ||||
| Gollum | Ring bearer | 6 | 3 | 3 | 8 | Sure hands, Thick Skull, Kick-off Return | 3 | 9 | 100 |
| Rerolls | 4 | 200 |
| Apo | on | 50 |
| Fan Factor | 4+1 | 40 |
| Treasury | 190+40 | |
| Assistant Coach | ||
| Other | ||
| Total Value | 1460+skill |
viljami piste pietarila googlemailissa