Ero sivun ”Kaoottiset kaaostelijat” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 16: | Rivi 16: | ||
| 6 || Anders-sonni || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP | | 6 || Anders-sonni || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP | ||
|- | |- | ||
| − | | 7 || Vanha pukki || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || ''MA/MV/skill'' || - || - || 1 || - || - || 1 || 8 || | + | | 7 || Vanha pukki || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || ''MA/MV/skill'' || - || - || 1 || - || - || 1 || 8 || 80k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| 8 || Vihtahousu || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || 1 || - || - || - || - || 1 || 60k || GSM || AP | | 8 || Vihtahousu || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || 1 || - || - || - || - || 1 || 60k || GSM || AP | ||
Versio 23. toukokuuta 2012 kello 16.39
Roster
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Halkokone | Minotaur | 5 | 5 | 2 | 8 | Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, Claws | - | - | - | 4 | - | 14 | 170k | SM | GAP | |
| 2 | Tony Halme | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | Mighty Blow, Claws, Piling on | - | - | - | 2 | 1 | 41 | 160k | GSM | AP | |
| 3 | Marko Asell | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | Guard | - | - | - | - | - | 6 | 120k | GSM | AP | |
| 4 | Matti Nykänen | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | - | - | - | 1 | - | 2 | 100k | GSM | AP | ||
| 5 | Sarvijaakko | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | Block | - | - | 1 | - | - | - | 9 | 80k | GSM | AP |
| 6 | Anders-sonni | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 7 | Vanha pukki | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | MA/MV/skill | - | - | 1 | - | - | 1 | 8 | 80k | GSM | AP |
| 8 | Vihtahousu | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | 1 | - | - | - | - | 1 | 60k | GSM | AP | ||
| 9 | Sorkkaeläin | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 10 | Creutzfeld | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 11 | Jacob | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP |
Team Stuff
| sum | |||
|---|---|---|---|
| Rerolls | 3 | 180 | |
| Fan Factor | 0 | 0 | |
| Assistant Coach | 0 | 0 | |
| Cheerleader | 0 | 0 | |
| Apothecary | on | 50 | |
| Kiertopalkinto | |||
| Treasury | 60k | ||
| Team Value | 1240k | ||