Ero sivun ”Keskustelu:Jumaltenrannan nousu ja uho” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| (4 välissä olevaa versiota 4 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
| Rivi 12: | Rivi 12: | ||
|- | |- | ||
! Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | ! Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | ||
| − | |<!--Gilead--> | + | |<!--Gilead--> 2 |
| − | |<!--Helle--> | + | |<!--Helle--> 2 |
| − | |<!--Jape--> | + | |<!--Jape--> 2 |
| − | |<!--Kaapija--> | + | |<!--Kaapija--> 1 |
| − | |<!--Trehek--> | + | |<!--Trehek--> 1 |
|- | |- | ||
! Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | ! Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | ||
| − | |<!--Gilead--> | + | |<!--Gilead--> 2 |
| − | |<!--Helle--> | + | |<!--Helle--> 3 |
| − | |<!--Jape--> | + | |<!--Jape--> 2 |
| − | |<!--Kaapija--> | + | |<!--Kaapija--> 2 |
| − | |<!--Trehek--> | + | |<!--Trehek--> 3 |
|- | |- | ||
! Kokonaan uusi D&D-kampanja | ! Kokonaan uusi D&D-kampanja | ||
| − | |<!--Gilead--> | + | |<!--Gilead--> 2 |
| − | |<!--Helle--> | + | |<!--Helle--> 3 |
| − | |<!--Jape--> | + | |<!--Jape--> 2 |
| − | |<!--Kaapija--> | + | |<!--Kaapija--> 2 |
| − | |<!--Trehek--> | + | |<!--Trehek--> 3 |
|} | |} | ||
Nykyinen versio 30. lokakuuta 2010 kello 10.27
Vaihtoehdot:
1: Ei kiinnosta yhtään, en osallistuisi
2: Kiinnostaa jonkin verran, voisin osallistua
3: Kiinnostaa paljon, osallistuisin mielelläni
| Gilead | Helle | Jape | Kaapija | Trehek | |
|---|---|---|---|---|---|
| Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Kokonaan uusi D&D-kampanja | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |