Ero sivun ”Keskustelu:Jumaltenrannan nousu ja uho” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 12: | Rivi 12: | ||
|- | |- | ||
! Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | ! Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | ||
| − | |<!--Gilead--> | + | |<!--Gilead--> 2 |
|<!--Helle--> 2 | |<!--Helle--> 2 | ||
|<!--Jape--> | |<!--Jape--> | ||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
|- | |- | ||
! Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | ! Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | ||
| − | |<!--Gilead--> | + | |<!--Gilead--> 2 |
|<!--Helle--> 3 | |<!--Helle--> 3 | ||
|<!--Jape--> | |<!--Jape--> | ||
| Rivi 26: | Rivi 26: | ||
|- | |- | ||
! Kokonaan uusi D&D-kampanja | ! Kokonaan uusi D&D-kampanja | ||
| − | |<!--Gilead--> | + | |<!--Gilead--> 2 |
|<!--Helle--> 3 | |<!--Helle--> 3 | ||
|<!--Jape--> | |<!--Jape--> | ||
Versio 29. lokakuuta 2010 kello 22.08
Vaihtoehdot:
1: Ei kiinnosta yhtään, en osallistuisi
2: Kiinnostaa jonkin verran, voisin osallistua
3: Kiinnostaa paljon, osallistuisin mielelläni
| Gilead | Helle | Jape | Kaapija | Trehek | |
|---|---|---|---|---|---|
| Jullen tarina jatkuu uusilla hahmoilla, esim. fundiksilla | 2 | 2 | 1 | ||
| Jullen loppuun asti ekstrapoloitujen tapahtumien jälkeinen Faerûn | 2 | 3 | 3 | ||
| Kokonaan uusi D&D-kampanja | 2 | 3 | 3 |