Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 44: | Rivi 44: | ||
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> x |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> e |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> e |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 15. elokuuta 2010 kello 21.03
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | e | e | e | e | X | X | X |
| Jarno | |||||||
| Marko | x | e | e | x | x | x | x |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Eiköhän tuo vko-loppu onnistuisi. Uusi tehtävä töissä tekee arjista epävarmoja.
Jarno:
Marko:
JanneF: