Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 18: | Rivi 18: | ||
! Kaapija | ! Kaapija | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke-->X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To-->X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe-->E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La-->E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su-->X |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
Versio 20. heinäkuuta 2010 kello 12.34
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | x | x | x | x | x | x | x |
| Kaapija | X | X | E | E | X | ||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | x | x | x | x | x | x |
| Marko | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| JanneF | x | x | e |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: