Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 35: | Rivi 35: | ||
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> e |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> e |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> e |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> e |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 76: | Rivi 76: | ||
Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii. | Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii. | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Joku arkipäivistä menee ohi, kun joudun oleen Porvoossa, mutta en vielä tiedä että mikä. Muina kuin sinä yhtenä päivänä passaa. |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 27. kesäkuuta 2010 kello 09.48
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | e | e | 0 | e | X | X | X |
| Jarno | e | 0 | e | e | e | X | X |
| Marko | X | X | 0 | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii.
Jarno: Joku arkipäivistä menee ohi, kun joudun oleen Porvoossa, mutta en vielä tiedä että mikä. Muina kuin sinä yhtenä päivänä passaa.
Marko:
JanneF: