Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 54: | Rivi 54: | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 80: | Rivi 80: | ||
Marko: | Marko: | ||
| − | JanneF: | + | JanneF: su aamupäivä käy. runkkuvlv. |
Versio 7. kesäkuuta 2010 kello 13.29
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Kaapija | |||||||
| Timo | X | X | X | X | X | X | |
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Arkisin työt, eli ei voi aloittaa liian aikaisin eikä pelata liian myöhään.
Jarno:
Marko:
JanneF: su aamupäivä käy. runkkuvlv.