Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 24.5. - 30.5.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
| Rivi 29: | Rivi 29: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> e |
|<!--Pe--> x | |<!--Pe--> x | ||
|<!--La--> x | |<!--La--> x | ||
Versio 26. toukokuuta 2010 kello 20.17
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | e | x | x | x | |||
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Töiden takia kotiintuloajat vaihtelevat arkipäivinä, joten klo 18:sta voi myöhiä. Su-to lopetan pelin klo 22.
Jarno:
Marko:
JanneF: