Ero sivun ”4ep:pistetaulukko” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 3: | Rivi 3: | ||
! Pelaaja !! Pisteitä | ! Pelaaja !! Pisteitä | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Aleksi "Hih" Karisalo || 10 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Mikko "Glowie" Karttunen || 10 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Joni "Kaapija" Karvonen || 9 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Sakari "Sakri" Lahti || 9 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Markus "Mantle" Lehtinen || 9 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Teemu "Culka" Mäkinen || 9 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Ossi "Ozie42" Toivonen || 9 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Toni "Trehek" Ojanen || 15 |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Joni "KukaKumma" Väisänen || 10 |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 16. helmikuuta 2010 kello 00.40
| Pelaaja | Pisteitä |
|---|---|
| Aleksi "Hih" Karisalo | 10 |
| Mikko "Glowie" Karttunen | 10 |
| Joni "Kaapija" Karvonen | 9 |
| Sakari "Sakri" Lahti | 9 |
| Markus "Mantle" Lehtinen | 9 |
| Teemu "Culka" Mäkinen | 9 |
| Ossi "Ozie42" Toivonen | 9 |
| Toni "Trehek" Ojanen | 15 |
| Joni "KukaKumma" Väisänen | 10 |