Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
(→PELI?) |
||
| Rivi 30: | Rivi 30: | ||
|<!--Ke--> X | |<!--Ke--> X | ||
|<!--To--> X | |<!--To--> X | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
|<!--La--> X | |<!--La--> X | ||
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| Rivi 74: | Rivi 74: | ||
Emie: | Emie: | ||
| − | Timo: | + | Timo: Kaipa joululomallakin käy... |
Jarno: | Jarno: | ||
Versio 18. joulukuuta 2009 kello 14.54
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | X | 0 | X | X | X |
| Timo | E | X | X | X | E | X | X |
| Jarno | x | x | x | x | x | 0 | x |
| Marko | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo: Kaipa joululomallakin käy...
Jarno:
Marko:
JanneF: