Ero sivun ”Roisto Kauppiaat:Viikko 51 pelikerta” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 43: | Rivi 43: | ||
|- | |- | ||
! Rimppi | ! Rimppi | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! KJ | ! KJ | ||
Versio 14. joulukuuta 2009 kello 18.13
Pelipäivän sopimistaulukko
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kyanor | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Sandi | X | E | E | ||||
| Tiina | |||||||
| K0uhija | |||||||
| Rimppi | 0 | 0 | 0 | 0 | E | X | X |
| KJ | 0 | 0 | E | X | 0 | X | E |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Huomioitavaa PJ vetää lauantai iltana lärvit eli peli alkaisi puolilta päivin ( eli 12-14 välillä )