Ero sivun ”Roisto Kauppiaat:Viikko 50 pelikerta” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| (Yhtä välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
| Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|<!--Ti--> 0 | |<!--Ti--> 0 | ||
|<!--Ke--> 0 | |<!--Ke--> 0 | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
|<!--Su--> 0 | |<!--Su--> 0 | ||
|- | |- | ||
Nykyinen versio 9. joulukuuta 2009 kello 21.53
Pelipäivän sopimistaulukko
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kyanor | 0 | X | X | X | X | 0 | 0 |
| Sandi | 0 | 0 | 0 | E | E | E | 0 |
| Tiina | |||||||
| K0uhija | X | X | X | X | X | X | X |
| Rimppi | |||||||
| KJ | E | E | 0 | X | X | X | X |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)