Ero sivun ”Roisto Kauppiaat:Viikko 50 pelikerta” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 24: | Rivi 24: | ||
|- | |- | ||
! K0uhija | ! K0uhija | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
Versio 5. joulukuuta 2009 kello 15.19
Pelipäivän sopimistaulukko
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kyanor | 0 | X | X | X | X | 0 | 0 |
| Sandi & Tiina | |||||||
| K0uhija | X | X | X | X | X | X | X |
| Rimppi | |||||||
| KJ |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)