Ero sivun ”Conrad” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp (→Statsit) |
p (→Statsit) |
||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|30(+1) | |30(+1) | ||
|22 | |22 | ||
| − | |22 | + | |22(+1) |
|23 | |23 | ||
|- | |- | ||
Versio 21. lokakuuta 2009 kello 23.25
Sisällysluettelo
Statsit
| STR | CON | DEX | INT | WIS | CHA |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 16 | 9 | 12 | 19 | 21 |
| AC | FORT | REF | WILL |
|---|---|---|---|
| 30(+1) | 22 | 22(+1) | 23 |
| At-Will Powers | Encounter Powers | Daily Powers | Utility Powers | Class Features |
|---|---|---|---|---|
| Ardent Strike | Valorous Smite | Majestic Halo | Bless Weapon | Lay on Hands |
| Virtous Strike | Invigorating Smite | Hallowed Circle | Wrath of the Gods | Divine Mettle |
| Enfeebling Strike | Blade of Light | Radiant Pulse | Cleansing Spirit | Divine Strength |
| Pelor's Radiance |
| Feats |
|---|
| Weapon Profiency(Bastard Sword) |
| Weapon Focus(Heavy Blade) |
| Divine Approval |
| Devoted Paladin |
| Virtuous Recovery |
| Purifying Light |
| Initiate of the Faith |