Ero sivun ”TKPJ” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: <center>'''Team Kainalo Pallo Joukkue''' '' "Joo, tää on meidän joukkue, ja jos jollain on meille asiaa, se saa turpaan." '' - Jorma {|border="1" |+ !nimi !pelipaikka !MA !ST ...) |
|||
| Rivi 184: | Rivi 184: | ||
|- | |- | ||
|Jorma | |Jorma | ||
| − | |linjamies | + | |pelinrakentaja (linjamies) |
|6 | |6 | ||
|3 | |3 | ||
Versio 4. elokuuta 2009 kello 20.11
"Joo, tää on meidän joukkue, ja jos jollain on meille asiaa, se saa turpaan." - Jorma
| nimi | pelipaikka | MA | ST | AG | AV | SKILLS | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | € |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Urpo "Koskaan-en-oo-mitään-ottanu" Korhonen | linjamies (ogre) | 5 | 5 | 2 | 9 | loner, bone-head, mighty blow, thick skull, throw team-mate | 140k | |||||||
| Jouko Murtonen | hyökkääjä | 7 | 3 | 3 | 8 | block | 90k | |||||||
| Väinö "Koulukiusattu" Tylyseppä | hyökkääjä | 7 | 3 | 3 | 8 | block | 90k | |||||||
| Untamo "Kuutamo" Kivi | juoksija | 8 | 2 | 3 | 7 | catch, dodge | 70k | |||||||
| Matti | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Jaakko | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Eero | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Aku | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Niilo | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Kimmo | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Jorma | pelinrakentaja (linjamies) | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k |
| Pelaajien arvo | 740K | |
| Jorman hermot | 5 | 250K |
| Fanijoukko | 1 | 10k |
| Lääkäri | ||
| Pankkitili | 0K | |
| Apuvalmentaja | ||
| Kannustusjoukot | ||
| Joukkueen arvo | 1000K | |
| Peliarvo | 1000K |
Valmentaja
juho piste linna miumau tut piste arvaamikä, 040 5842 ysiviisnollla