Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp (→Seuraava peli) |
|||
| Rivi 47: | Rivi 47: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
Versio 24. maaliskuuta 2009 kello 08.13
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Emie | E | 0 | E | E | E | 0 | 0 |
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | X | X | X | X | X | ||
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x | x | x | 0 | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie: Tarkennan nuo ehkät heti kun muutama meno selviää.
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: